Research Nurse/ Pielegniarka

This job has been closed.

Job Reference:
synexus/TP/53434/3764
Number of Positions:
8
Contract Type:
Temporary
Contract Details:
Temporary
Salary:
Competitive salary and benefits
Closing Date:
31/05/2021
Job Category:
Nursing
Region / Division:
Poland - Poland Regional Office
Business Unit:
Synexus Global
Location:
Gdynia

Package Description

  • Elastyczną formę współpracy w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub kontrakt.
  • Pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy na czas określony 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Introduction

Synexus jest światowym liderem w zakresie wykonywania badań klinicznych, posiadającym międzynarodową sieć dedykowanych ośrodków medycznych. Synexus Polska Sp. z o.o. posiada 8 Ośrodków badań klinicznych i dynamicznie się rozwija. Obecnie do wszystkich naszych ośrodków (Częstochowa, Katowice, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Warszawa) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pielęgniarka

#LI-BN1

The Role

Obowiązki:

  • Realizowanie zabiegów pielęgniarskich zgodnie ze wskazaniami lekarza
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją medyczną uczestnika badania klinicznego

The Person

W zamian oczekujemy:

  • Wykształcenia z zakresu pielęgniarstwa i aktywnego prawa wykonywania zawodu
  • Ukończonego kursu szczepień ochronnych
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy z dokumentacją medyczną
  • Optymizmu, uśmiechu i chęci niesienia pomocy
  • Znajomości języka angielskiego
  • Doświadczenie w branży badań klinicznych będzie dodatkowym atutem

Interested? Great, please apply now as we may close the advert earlier than the expiry date.

Synexus is an Affirmative Action and Equal Opportunity Employer.

About The Company

Accelerated Enrollment Solutions (AES) is a business unit of PPD that helps biopharmaceutical companies overcome patient recruitment and research site challenges by optimizing each step in the patient journey to deliver greater speed, certainty, and control to clinical trial delivery.